Banes ne qender menjeher pas "viva"

Shitet nga: Ylli 05 Jan 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi dhe kuzhina me dhome dites , dmth 3 dhoma ,2 ballkona , njeri ballkon i mshelur me xhama dhe izoluar , shpajz ,banjo . Nuk ka nevoj asnje investim te gjitha investime i kam bere para dy vite ( dritare, dyer, instalimi i ujit i rrymes i ri , banjo komplet e re ,rroletat, parketi etj )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim