Banesa 240m2 (bruto) ne Gjakove

Shitet nga: Seegarten GmbH 28 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

144 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne Rr. Musa Zajmi perball konviktit te qytetit te Gjakovës (te ashtuquajtura Banesat Zvicrrane).
Banesa posedon 240 m2 brutto me 4 dhoma te fjetjes dhe sallon me kuzhine , teras dhe dy Banjo te ndertuara me standarde Zvicerrane.
Banesa Penthouse gjendet ne katin e 7 me nje pamje ekskluzive ku shifet i ter qyteti i Gjakoves.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobilje Italiane dhe kuzhine e prodhuar nga Gacaferi me Granit
Ka tri alternativa per ngrohje gjat dimri: Ngrohje qendrore me rryme , ngrohje qendrore nga ngrohtorja e qytetit dhe ngrohje me kamin. Furnizim dhe shtypje te mjaftushem me uji me pompa elektonike ( automatike )
Posedon dobell parking nentoksor me hyrje elektronike dhe qasje nga parkingu ne lift.
Objekte posedon leje ndertimi dhe dokumentacion kadastral dhe te ndertuara ne pronat (tokat) tona private .

Cmimi i baneses komplet me mobilje , parking me gjitha qe shifen ne foto eshte: 144 000 Euro / 600 Euro metri katror ( bruto), ndersa pagesa esht e mundshme edhe ne afatizime ( rata ).

Kontakti:
Seegarten GmbH Swiss 0041-79 707 82 73
Kosovë 00377 44 385 301 / 00386 49 356 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim