Banesa e gatshme per banim ose me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: immo-AB 24 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa prapa Kuvendit Komunal. Banesa ka 58m2, nje dhome gjumi nje sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. banesa gjindet ne katin e tret te banimit dhe eshte e gatshme per banim. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim