Banesa e mobiluar dhe e gatshme per banim

Shitet nga: Immo-AB 14 Mar 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 999 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Nena Tereza pn
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa gasonjerk prej 43m2, banesa ka nje sallon me kuzhin, banjo dhe kridor, banesa eshte e re dhe e mobiluar. presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim