Banesa e mobiluar

Shitet nga: immo-AB 01 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 999 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 109 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa e mobiluar, kati i tret me siperfaqe prej 109m2,banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, banjo, koridor si dhe ballkon ne te tri dhomat. Qmim shum shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim