Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 80m2 e mobiluar
perbehet nga :
1- Holli,
1- Dhomë e dites me kuzhinë,
2- Dhoma te fjetjes
1- Banjo
1- Bodrum
- Banesa është shum fuksionale kati i 3 ka dhe ngrohje qendrore me pelet

- Për Informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë " ( KURRIZI )
- Nr : 044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim