Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 19 Dhj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa në Qendër të qytetit me siperfaqe 74m2 e cila gjendet ne katin e 7
Banesa përbëhet nga :
1- Holli ,
1- Dhomë e ditës së bashku me kuzhinë
1- Ballkon
1- Dhomë e fjetjes
1- Banjo

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ( KURRIZI)
- Tel :
044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim