Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 65m2 e mobiluar e cila gjendet perball shkolles " Zekria Rexha " në katin e 3 .
Banesa përbëhet nga :
1- Holli,
1- Kuzhinë të veqant ,
1- Dhomë e ditës e cila ka dalje në ballkon,
1- Dhomë e fjetjes
1- Banjo.
1- Bodrum

- Për informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nena Terez " ( KURRIZI )
- Tel : 044- 253 - 512
049- 600 - 875 ( viber )
044- 893 - 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim