Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 170m2 + 120m2 terase ne katin e 6 . Banesa perbehet nga :
1- Dhomë e dites e cila ka dalje ne teras,
3- Dhoma të fjetjes ,
1- Kuzhinë të veqant
1- Shpajz,
2- Banjo .
Banesa gjendet tek shkolla " Yll Morina "

- Për informata ju mirepret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë " ( KURRIZI )
- Tel : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe oferta të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim