Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me sipërfaqe 85m2 afer gjimnazit " Hajdar Dushi" ne katin e 4.
Banesa përbëhet nga :
1- Dhomë e dites
2- Dhoma të fjetjes
1- Kuzhinë te veqant ,
1- Banjo

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : "Nëna Terezë" ( KURRIZI)
- Tel : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjeniconipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim