Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 150m2 ne katin e 4 me lift
Banesa përbëhet nga :
1- Holli,
1- Paradhomë
1- Dhomë e dites me kuzhinë e cila ka dalje në ballkon ,
3- Dhoma të fjetjes te cilat kan dalje në ballkon ,
1- Banjo
1- Shpajz .
Banesa gjindet tek Halla e Sporteve.

- Për infortama ju mirepret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë " ( KURRIZI )
- Tel : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shiqoni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim