Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 22 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 48m2 ( netto) e cila gjendet ne bllokun e ri ne katin e 4
Banesa perbehet nga :
1- Dhomë e dites
1- Dhomë e fjetjes
1- Kuzhinë e veqant
1- Banjo
- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: " Nena Tereze" ne hyrje të ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253-512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Jeni te mireseardhur në Agjencionin tonë qe te shiqoni dhe oferta të tjera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim