Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 19 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 70m2 e cila gjendet ne qender te qytetit kati i 7. Banesa përbëhet nga :

1- Dhomë e ditës me kuzhine
2- Dhoma të fjetjes
1- Banjo
1- Shpajz
2- Ballkon
Banesa ështe e renovuar dhe shum funksionale.
- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Adresa: " Nëna Terezë " në hyrje të ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253- 512
049-600- 875 ( viber )
044-893- 073( viber )
E-mail: agjeniconipasha@gmail.com
Ju mirëpresim ne Agjencionin tonë qe te shiqoni dhe ofertat të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim