Banesa në Shitje

Shitet nga: PASHA 22 Krr 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Blloku i Ri
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 82m2 e cila gjindet në Bllokun e ri në katin e 1-rë. posedon lift dhe parking të siguruar.
Banesa përbëhet nga:
1- Dhomë e dites me kuzhinë
2- Dhoma të fjetjës
1- Banjo
1- Ballkon.
Për Informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
Adresa: "Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT)
Info:
044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim