Banesa ne Gjakove

Shitet nga: Auto Pjese Amsterdam 25 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjakovë
Shiten Banesat ne qender te qytetit. afer Viva Fresh..

51m 1 dhome te fjetjes.. 1 dheme te dites dhe banjo + ballkon

76m 2 dhoma te fjetjes.. 1 dhome te dites dhe banjo + ballkon

84m 2 dhoma te fjetjes.. 1 dhome te dites .. banjo + balkon + shpajz

122m 3 dhoma te fjetjes 1 dhome te dites.. banjo+ wc.. ballkon dhe shpajz

Objekti eshte ndertuar sipas standardeve europiane..
Objekti eshte me Lift......
Perfundimi i dertimit te objektit perfundon me 01/06/2016

Kontakt:
045810677
044181175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim