Banesa ne Gjakove

Shitet nga: PASHA 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 70m2 e cila gjendet ne qender te qytetit. Banesa përbëhet nga :
1- Dhomë e dites me kuzhine
2- Dhoma të fjetjes
1- Banjo
1- Shpajz
2- Ballkon
Banesa ështe e renovuar dhe shum funksionale.
- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Adresa: " Nëna Terezë " në hyrje të ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253-512
044-893-073 ( viber )
Ju mirëpresim ne Agjencionin tonë qe te shiqoni dhe ofertat të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim