Banesa ne Gjakove

Shitet nga: Zenel 21 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Luigj Gurakuqi
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne afersi te qendres se qytetit,berballe shkolles fillore Zekeria Rexha.Banesa ka 4 dhoma salonin kuzhina dy banjo dhe dy terasa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim