Banesa ne Qender te Gjakoves

Shitet nga: xxxx 02 Maj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: nene tereza
Sipërfaqe: 152 m2
Komuna: Gjakovë
Shitete banesa e sapo ndertuar ne qender te gjakoves te CENTER MALL e cila gjindet ne katin e 10 te banimit,banesa posedon 3 dhoma te fjetjes si dhe dhoma e dites me kuzhin si dhe depon te ngjitur me kuzhin ka 1 banjo me wc si dhe 1wc me lavamansi dhe tre ballkona ,banesa posedon ashensor i sapo vendosur ndertimi eshte i kalses se pare ,dera e blinduar si dhe dyert te dhomave te nje kualiteti te lart me llaminat gjerman ballkonat kan pamje nga Qabrati si dhe shkugeza presim bleres serioz te lajmrohen qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim