Banesa ne Qender te Qytetit !

Shitet nga: -------- 19 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne qender te qytetit. Banesa ka 98 m2 siperfaqe, 3 dhoma, kuzhine dhe koridor mjaft te madh. Qmimi sipas marreveshjes. Numri kontaktues: 044/839/098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim