Banesa ne Shijtje

Shitet nga: Pellumb 22 Dhj 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Nena Terez
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banese me 101m2 banese eshte ne qender te qytetit .Banesa posedon Sallon ,Sobe per femije Sobe per fjetje ,ka dy banjo ,shube,dhe koridore Banesa eshte perfundim edhe siper .....Qmimi banese eshte 47mij me ndrim ka qmim tjeter .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim