Banesa ne Shitje

Shitet nga: PASHA 30 Jan 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa ( Gasonjerke ) me siperfaqe 43 m2 përballë shkollës "Zekria Rexha" ne katin e 2. Banesa përbëhet nga :
1- Dhomë dite me kuzhinë
1- Ballkon
1- Holli
1- Banjo
Banesa është e mobiluar .
Banesa ne kuader te saj ka edhe bodrumin 4m2

- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim