Banesa ne Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 65m2 e mobiluar e cila gjindet perball shkolles " Zekria Rexha " në katin e 4 .
Banesa përbëhet nga :
1- Holli,
1- Kuzhinë e veqant ,
1- Dhomë e dites e cila ka dalje ne ballkon,
1- Dhomë e fjetjes
1- Banjo.
Banesa ka edhe nje shpajz dhe nje bodrum

- Për informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nena Terez " ( KURRIZI )
- Tel : 044- 253 - 512
049-600- 875
044- 893 - 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shiqoni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim