Banesa ne Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 90m2 e cila gjindet tek shkolla " Zekria Rexha " ne katin e 3. Banesa përbëhet nga :

1- Holli,
1- Dhomë e dites ,
2- Dhoma të fjetjes
2- Shpajza,
1- Kuzhinen e veqant ,
Banesa ka edhe 2 podrume .

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ( KURRIZI)
- Tel: 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim