Banesa ne Shitje

Shitet nga: PASHA 19 Sht 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa e cila gjendet në "Prishtinë në Lagjen e Spitalit" me siperfaqe 85m2 kati i VII-të. Është ndërtim i ri dhe e gatshme për banim.
Banesa përbëhet :
1- Holli
1- Dhomë e ditës me kuzhinë
2- dhoma te fjetjes
1- banjo
1- Terasë 20 m2
Për informata ju mirëpret AGJENCIONI PASHA
Adresa: " Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT)

Tel: 044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim