Banesa ne Shitje ne Qender Te Gjakoves

Shitet nga: Banes 23 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa Posedon : 1 Kuzhin , 1 Dhom dite , 1 Ballkon , 1 Banjo dhe Koridor

- per me shume info : 049857252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim