Banesa ne ndertim n'Çarshi te Vogel rr.kryesore

Shitet nga: Ad 25 Sht 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr. Enver Gjerqeku (ish rr. Skenderbeu)
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjakovë
Shiten 2 banesa ne ndertim e siper, ne rrugen Enver Gjerqeku (ish rr. Skenderbeu), ne Qarshi te Vogel.
Banesat kane siperfaqe prej 91.5 m2 - kati i dyte dhe 103 m2 - kati i trete.
Secila ka te planifikuar sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Planet e brendshme mund t'i shihni ne foto.
Ndertimi pritet te zgjase deri ne muajin Maj, 2017.
Dokumentacioni i kompletuar, me Leje Ndertimi.
Cmimi dhe kushtet e pageses me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim