Banesa ne qender te Gjakoves

Shitet nga: immo-AB 21 Krr 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 155 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne qender te Gjakoves kati i tret i banimit 155m2 nje meter 450. banesa gjindet siper center mallit.super qmim dhe super ndertim. presim vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim