Banesa ne shitje - Penthouse

Shitet nga: shega.biz 04 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qarshia e vogel
Sipërfaqe: 132 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re
Komuna: Gjakovë
Ndërtim i ri shumë cilësor, me ashensor gjerman.
Organizimi i dhomave në banesa është shumë funksional, të gjitha kan pamje
të bukur fal dritareve panoramike dhe shumë kualitative.
Banesa ka një terasë të mrekullueshme me sipërfaqe prej 30 m2, model penthouse.
Posedon nyje sanitare komplete, derë të hyrjes të blinduar, vendin special
jashtë banesës për lavatriqe, dollap të madhë të veqantë në korridor dhe poashtu fletëposedim.

Organizimi i banesës:
Kati i 4
Sipërfaqe: 132 m2 (me terasë)
Sallon me kuzhinë 1
Dhoma gjumi 2
Koridor 1
Banjo 1
Terasa (30m2)
E gatshme për banim.
Lokacioni: Qarshia e vogel
Çmimi 550 EUR/m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim