Banesa ne shitje

Shitet nga: Lulzim 23 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje shum te mir.

Gjendet ne bllok te ri afer shk. fillore" Yll Morina", eshte kati i 5 permbi embeltores "Eranda".
Per informata me te hollsishme mund te lajmroheni ne nr e tel. 044 400 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim