Banesa ne shitje

Shitet nga: Edi 02 Sht 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 119 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne shkembin e kavajes ne durres ne katin e 4 e legalizuar me pronar kosovar me letra ne rregull me plan regullues banes perfshin 2 dhoma gjumi banjo sallon kuzhine 2 ballkona.
Mundesi nderrimi pranohet vetem 30% kompenzime dhe 70% pare kesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim