Banesa ne shitje

Shitet nga: meti 22 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Aleksander Moisiu
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shes banesen ne rrugen Aleksander Moisiu afer Hotel Jakoves, banesa gjindet 1.5m ne toke, banesa ka 2dhoma te medha te gjumit nje dhome te femijve si dhe sallon me kuzhine .Po ashtu ka edhe tarasen perpara .banesa ka nxemje qendrore eshte e banueshme ,,po ashtu jam i nteresuare edhe per nderrim pasi qe me duhet se paku edhe nje dhome me teper, te interesuarit mund te paraqiten qdo dite prej ores 12 mbasi qe jam ne pune ,pres bleres serioz si dhe per qmim sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim