Banesa njedhomeshe, ne qender perballe Xhamise, ..

Shitet nga: Normand Kiseri 21 Shk 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa njedhomeshe, ne qender, ne rrugen kryesore perballe xhamise (te korzo e vjeter)
Banesa eshte komplet e mobiluar si dhe e renovuar ne vitin 2010.
Perbehet prej:
nje dhome te madhe te mobiluar
nje banjo me WC
si dhe kuzhina komplet e mobiluar.
Cmimi: 25'000 Euro
Te interesuarit le te lajmerohen ne telefonin 049 119 919 ose ne E-Mail: normandkiseri@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim