Banesa të reja në shitje, Gjakovë

Shitet nga: NIL -real estate- 22 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa ne shitje ne te gjithe Gjakoven!
Oferta me e mire ne qytet, banesa cilesore, te reja, komode dhe me qmim te arsyeshem.

044 334 425
NIL -real estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim