Banesa

Shitet nga: Kastriot Hasi 13 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 880 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 127 m2
Komuna: Gjakovë
banesa gjendet ne qender te qytetit afer pallatit te kultures , banesa eshte e sapo ndertuar . ka instalim te nxemjes qendrore me rrym , banesa ka 3 dhoma , kuzhinen , koridor , banjo dhe 2 ballkona .Çmimi i baneses per m² eshte 440 €, per me shume info mund te kontaktoni ne nr : 049 /044 135 381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim