Banesa

Shitet nga: privat 03 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne gjakove, ne rrugen Aleksander Moisiu, banesa ka 3 dhoma te fjetes ,sallon me kuzhin bashke si dhe tarasen. Banesa ka nxemjen qendrore,eshte ndertimi i vitit 2009,eshte e banueshme, teinteresuarit munde te paraqiten qdo dite pas ores 12. banesa eshte 1.5m ne toke, eshte gjithesej tre kate,ku banojm gjithesej 7 familje tri prej tyre jan jashte, eshte vende i qete, shkaku i shitjes eshte nderrim i banimit, sepse eshte e vogel per mua. Munde te bejme edhe nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim