Banesa

Shitet nga: privat 03 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
shes banesen ne rrugen Aleksander moisiu, afer Hotel jakoves, banesa eshte 1.5m ne toke ,eshte e banueshme ,ndertim i vitit 2009, Banesa ka 3 dhoma gjumi ,sallon me kushin,si dhe ka tarasen perpara.banesa eshte gjithesej tre kate me gjithesej 7 familje ,prej tyre tri familje jetojn ne perendim, eshte vende shum i qete. Te interesuarit munde te paraqiten qdo dite pas ores 12, Metra shitet 450euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim