Banesa

Shitet nga: privat 11 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa ne rrugen Aleksander Moisiu afer Hotel Jakoves, banesa gjindet 1.5m ne toke eshte e banueshme dhe eshte ndertue ne vitin 2009m banesa ka tri dhoma gjumi sallon me kuzhine si dhe tarasen perpara,ka nxemjen qendrore te qytetit, Banesa eshte gjithesej tre kate me 7 familje. Eshte vende shum i qete , e shes per shkake se tani per mue eshte pakez e vogel. por bej edhe nderriim. te interesuarit munde te paraqiten ne numrin e shenuare qdo dite prej ores 12, por edhe munde te shikoni per afer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim