Banesa

Shitet nga: meti 17 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
shitet banesa ne rrugen Aleksander Moisiu. banesa gjindet ne katin 1.5m ne toke, banesa ka tri dhoma gjumi ,sallon me kuzhin, si dhe tarasen perpara.kanxemje qendrore,banesa eshte e ndeertuare ne vitin 2009, Bejme edhe nderim me ndonje shtepi apo banese me te madhe,kur them shtepi edhe pse eshte e vjeter te jete e banueshme dhe te kete se paku nje ari.te interesuarit mund te me shkrujne ne kete adres, banesa gjindet afer hotel jakoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim