Banesa

Shitet nga: privat 24 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet ose nderrohet banesa e cila gjindet ne rrugen Aleksander Moisiu, banesagjindet 1.5m ne toke eshte e banueshme , ka 3dhoma gjumi sallon me kuzhine ,si dhe tarasen.Banesa ka nxemje qendrore, eshte ndertim i vitit 2009, gjithsej eshte tre kate me 7 familje , ku tri prej tyre jetojn ne perendim. Eshte vende shum i qete te interesuarit munde te paraqiten qdo dite pase ores 12, ose munde te me shkrujn ne kete adres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim