Banesa

Shitet nga: Urim 05 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr. Tranzite
Sipërfaqe: 108 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa e cila gjendet ne rr. Tranzite, ne katin e I-re, prapa dyqanit Neptun. Banesa ka dhome dite+kuzhine, dy dhoma gjumi, flanik, banjo dhe dy ballkone. Parkingun e siguruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim