Banesat ne Gjakove

Shitet nga: Pasha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Gjakovë
Shiten Banesat në Bllokun e Ri ne pjesen me atraktive. Banesat gjinden afer shkolles "Yll Morina" dhe " Mustafa Bakija" vetem 2 banesa ne kate

Siperfaqet : Banesat ne shitje:

Kati 3: 107m2 dhe 109m2(netto) Përbëhen nga : 1- Holli
1- Dhomë e dites me kuzhinë
3- Dhoma fjetje
2- Banjo
Kati 4: 107m2 dhe 109m2(netto)
Përbëhen nga : 1- Holli
1- Dhomë e dites me kuzhinë
3- Dhoma fjetje
2- Banjo
Kati 5: 107m2 dhe 109m2(netto)
Përbëhen nga : 1- Holli
1- Dhomë e dites me kuzhinë
3- Dhoma fjetje
2- Banjo
Nderkulm 72m2( netto)

- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA -
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber )

-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shiqoni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim