Banesat me marrëveshje

Shitet nga: Arbër 07 Dhj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjakovë
Kërkojmë partner(investitor)për ndërtimin e objektit banesor.
Sipas pëlqimit urbanistik B+P+4+Nk
Vend i përshtatshëm për afarizëm dhe banim
Trualli me dokumentacion të rregullt
Lokacioni:GJAKOVË-QYTET-QENDËR(100 metra afër Kuvendit Komunal)
Kërkesat tona janë të arsyeshme.
044 959 933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim