Banesat në Shitje

Shitet nga: PASHA 26 Jan 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Gjakovë
Shiten Banesat ne qytetin e Gjakoves shum afer qendres se qytetit vend ideal per te jetuar . Banesat jan ndertim i ri
dhe jan te lira ne keto Kate : Perdhesë (121.6 m2 + 34m2 terasë )
- Perdhesë 74m2 + 34 m2 terasë
- Kati i 1 siperfaqe 126.14 m2
- Kati i 4 siperfaqe 132.8 m2

- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim