Banese e mobiluar e gatshme per banim

Shitet nga: Immo-AB 10 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa gjindet ne qender, banesa ka 120m2, banesa eshte ne katin e tret dhe e mobiluar me stil evropian, mos hezitoni na kontakton dhe nuk do te zhgenjeheni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim