Banese gasionerk 43m2 Shitet ose leshohet me qera

Shitet nga: immo-AB 24 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Gjakovë
Banese e gatshme per banim gjindet afer ICE BERGUT. Banesa ka 43m2. Nje koridor nje banjo dhe nje sallon. Banesa gjindet ne katin e tret te banimit ne ket ndertes ka dhe ashensore. nuk do zgjenjeheni nese e vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim