Banese gasionerk 43m2

Shitet nga: Berat 05 Maj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa gjindet kujshi ICE BERGUT. Banesa ka 43m2 do te thote nje koridor nje banjo dhe nje sallon. Banesa gjindet ne katin e tret te banimit ne ket ndertes ka dhe ashensore. nuk do zgjenjeheni nese e vizitoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim