Banese me qera ne Gjakove

Shitet nga: Banesa 22 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjakovë
LESHOJ BANESEN ME QIRA 60 M .BANESA KA SALLON-KUZHINE,DHOME FJETJE,BANJE,KORIDOR,SHPAJZE DHE BALLKON.BANESA ESHTE E MOBILUAR DHE GJENDET TE PALESTRA E SPORTEVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim