Banese me qera ne Gjakove

Shitet nga: Banesa 22 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjakovë
LESHOHET BANESE ME QIRA 60 M.BANESA KA SALLON-KUZHINE,DHOME FJETJE,BANJE,KORIDOR,SHPAJZE,DHE BALLKON. BANESA ESHTE E MOBILUAR DHE GJENDET TE PALESTRA E SPORTEVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim