Banese ne Gjakove

Shitet nga: PASHA 18 Nën 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa ne Katin e 1 me siperfaqe 120m2
-Përbëhet nga : holli, dhoma e dites me kuzhinë ( 2 dhoma të fjetjës ) 2 banjo si dhe një shpajz dhe ballkon
( cmimi me marrveshje )

-Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
044-893- 073 ( viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim