Banese ne Gjakove

Shitet nga: shega.biz 29 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 101 m2
Komuna: Gjakovë
Kati i II
Posedon
1 sallon me kuzhinë
2 dhoma gjumi
banjo dhe 2 ballkona
derë te blinduar dhe ashensor me kartelë
Pranojmë edhe një veturë si kompenzim
Banesa është e gatshme për banim

http://shega.biz/property/shitet-banesa/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim